044 591 19 58
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Новости

НПФ Пенсійний капітал – це вигідно!

 

Про те, що через 15 років держава не зможе платити пенсії українцям, неодноразово повідомляв прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Подробнее...

Нові вкладники НПФ «Пенсійний капітал»

 

Консультанти агентської мережі СК «Форте Лайф» дбають про страховий та фінансовий захист своїх клієнтів, тому наряду із накопичувальними договорами пропонують клієнтам укласти контракти з НПФ «Пенсійний капітал». Таким чином, пенсійне накопичення громадян здійснюється зразу у двох напрямках. Такі контракти вже відправлені клієнтам Рівного, Одеси, Полтави, Житомира та інших міст.

Подробнее...

Пенсія за віком: умови призначення та документи

 

Державна пенсія — щомісячні пенсійні виплати в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, які отримує пенсіонер відповідно до українського законодавства.

На сьогоднішній день в Україні діє понад п’ять десятків нормативних актів, що регулюють питання пенсійного забезпечення. Більш того, існує кілька систем нарахування трудових пенсій за віком. Так, крім загальної системи призначення пенсій за віком, встановленої Законом № 1058-IV, існують також спеціальні системи для окремих категорій громадян (військовослужбовців, чорнобильців, науковців).

Який порядок призначення пенсії за віком в Україні?

Призначення пенсії за віком в Україні в 2017 році здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» і при дотриманні двох умов:

Подробнее...

Пенсионная реформа. «Страховой» и «трудовой» стаж: различия

 

Понятие «страхового стажа» введено Законом Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» от 9.07.2003 года № 1058-IV (далее – закон № 1058), который вступил в силу с 1 января 2004 года.

Подробнее...

Названа максимальная пенсия в Украине

 

Максимальный размер пенсии в Украине на сегодняшний день составляет 58 тыс. грн.

Об этом рассказал министр социальной политики Андрей Рева в эфире телеканала "112 Украина".

Подробнее...

Вы здесь: Главная Новости ПОЗАБОТЬСЯ О СВОЕМ ФИНАНСОВОМ БУДУЩЕМ, ПОКА МОЛОД